Po - Pá : 8:30 - 18:00 So: 9:00 - 12:00
Papírnictví Dejvice

Náš sortiment

Kancelářské potřeby

V naší nabídce najdete psací potřeby nejen pro školáky. Nabízíme všechny nezbytné věci, jako jsou papíry, obálky, pera a mnoho dalšího. Všechny naše produkty jsou cenově dostupné, abyste mohli efektivně a úspěšně pracovat.
Kancelářské potřeby
Školní potřeby
Kreativita
Kontaktujte nás
Korektory
Kalendáře a diáře
Přáníčka a pohlednice

Školní potřeby

Najdete zde vše, co potřebujete pro přípravu do školy! Nabízíme široký výběr školních potřeb, jako jsou sešity, tužky, fixy, pastelky, papíry a mnoho dalšího. Všechny naše produkty jsou kvalitní a cenově dostupné, abyste mohli získat nejlepší pomůcky pro vaše studium. Navštivte naše papírnictví a najděte všechny školní potřeby na jednom místě!
Papíry
Omalovánky a vystřihovánky
Kreativní materiál
Výtvarné pomůcky
Kontaktujte nás
Sešity
Školní pomůcky
Výtvarné potřeby
Rýsovací potřeby

Párty a Gastro

V našem papírnictví najdete široký výběr produktů vhodných pro oslavy a gastronomické akce. Navštivte naše papírnictví a najděte vše, co potřebujete pro vaši nezapomenutelnou párty!
Jednorázové nádobí
Párty potřeby
Obalový materiál
Balící potřeby
Lampiony

Sezónní zboží

Široká nabídka dekorací a produktů, které vám pomohou připravit se na nejrůznější sváteční události v roce. Naše produkty jsou kvalitní a cenově dostupné, ať už plánujete malou nebo velkou oslavu. Navštivte naše papírnictví a najděte vše, co potřebujete k tomu, aby vaše sváteční události byly dokonalé!
Velikonoce
Čarodějnice a Halloween
Vánoce
Létající draci
Kontaktujte nás

Ostatní

Mimo výše zmíněných produktů nabízíme v našem papírnictví také širokou škálu dalších doplňků a produktů. V naší nabídce najdete například krásné a originální pokladničky, různé druhy bublifuků pro děti i dospělé, magnetky s motivy, klíčenky, různé druhy alb a mnoho dalšího.

Jsme si jisti, že naše produkty vám pomohou najít ten správný doplněk pro vaše potřeby a zájmy. Navštivte naše papírnictví a prohlédněte si naši širokou nabídku produktů!
Doplňky na oslavy
Drobné hračky
Pokladničky
Bublifuky
Nafukovací balonky
Památníky
Razítka
Magnety
Klíčenky
Skákací míčky
Diplomy a medaile
Alba
Samolepky
Drobné dárky
Hrací karty

Kopírování/tisk A4

V našem papírnictví se věnujeme kopírování a tisku na formát A4. Naše služby jsou zaměřeny hlavně na tisk dokumentů a prací. Snažíme se vám poskytnout kvalitní tiskové služby, které nezruinují váš rozpočet. A co je nejdůležitější - dokážeme to udělat rychle!
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás nebo navštivte naší prodejnu Praha, Dejvice

Kancelářské potřeby za rozumné ceny, široká nabídka.
+420 224 324 446
Pondělí - Pátek 8:30 - 18:00
Sobota 9:00 - 12:00
© 2024 Papírnictví Dejvice. Všechna práva vyhrazena
phone-handsetmap-markerclockcheckmark-circle